+420 775 388 266

Informace ohledně vašeho fotografování:

námět focení

ο

Zamyslete se, co je váš prvotní námět k zachycení na fotografii. 

Řekněte mi, co milujete, co umíte a co vás dělá šťastným člověkem a já to vtisknu do fotek. Nechte mě nadechnout a pobýt s vámi okamžik a já vám udělám fotky plné vaší energie.

ο

oblečení

Kladu velký důraz na přípravu oblečení do posledního detailu. Je to alfa omega celého úspěchu bezvadných fotek. Líbit se, cítit se dobře a vědět, že mi to sluší. Jednoduše, elegantně, vtipně… a na věky.

Na přání můžu zařídit i služby stylistky.

ο

vzhled

Fotografii sluší líčení! Světlo, které fotku dělá fotkou pohltí hodně. Doporučuji make-upem a barvičkami rozzářit svou tvář a také upravit vlasy před focením.

I když se jako žena nelíčíte, denní makeup a upravené vlasy jsou pro skvělou fotku nezbytné. Podtrhne to váš styl, vkus a eleganci. Můžete přijít jen tak a nechat se hýčkat. O váš vzhled se postará zkušená maskérka, která bude k ruce a kontrole po celou dobu focení. Poté můžete vyrazit na setkání. Budete se cítit skvěle.

ο

Místo focení

Fotografuji ve svém ateliéru v Praze Bubenči, v exteriéru na lokacích nebo u vás doma. Řekněte mi něco o sobě a já vymyslím vhodné místo k focení, abychom si to všichni užili.

οοο

Jsem plně vybavena pro fotografování ve velmi rozmanitých světelných podmínkách. Vlastním přenosná světla a malý ateliér se zábleskovým zařízením a doplňky. Mám k dispozici také plně vybavený profesionální ateliér. Na přání realizuji také focení u vás doma.

V exteriéru fotím v jakémkoliv počasí. Totiž všechny další varianty počasí, než to ideální, dávají fotografiím neskutečné kouzlo a vaše vzpomínky tím umocňují. I přesto ale, je pro mě vaše pohodlí na prvním místě.

Díky náhledům pořízených fotografií během focení, získáváme možnost dosažení výsledků přesně podle vašich představ.

Fotografuji s plnoformátovou digitální zrcadlovku Nikon D810 a s objektivy typu N.

jak to vše probíhá:

Předem

ο

 • domluvíme vše potřebné pro fotografování – vaší představu a moje možnosti a realistický scénář.
 • pro závaznou rezervaci termínu je potřeba složit zálohu 1/3 ceny.
 • obdržíte veškeré podrobnosti a informace ohledně vašeho focení

V den D

ο

Je tady váš čas focení, vaše fotosešn.
 • potkáme se na předem domluveném místě.
 • já vám sdělím svůj fotoplán, co budeme dělat a jak to načasujeme.
 • omrkneme garderobu.
 • máme čas na přípravu vzhledu.
 • a fotografujeme
 • domluvíme rozměry tisků, povrchy a materiál …
 • doplatíte zbytek ceny.

Poté…

ο

 • Náhledy fotografií nedávám. S důvěrou jste se nechali fotografovat, důvěřujte mi i ve výběrech fotek a jejich zpracování. Do 2 týdnů ode dne fotografování obdržíte fotky v digitální finální podobě nahrané do zamčeného webového alba, kde nejdete také jejich další pěkné verze. Poté odsouhlasíme tisk a můžete se těšit na tištěné fotky.

οοο

Krásný obraz (ať na plátně, akrylu či hedvábném papíru v rámu) nebo fotokniha anebo kalendář je potěšující výsledek naší práce a mimořádně hezká vzpomínka. Pokud se rozhodnete potěšit vaši rodinu či někoho z okolí dárkem s motivem vašich fotografií, rádi vám připravím kterýkoliv z těchto produktů. Uděláte radost nejen babičkám, ale i sobě. 

Nad kvalitou tisku je osobně dohlíženo.


ο

Děkuji, za váš zájem o mou práci. Moc si vážím toho, že zvažujete abych vám zdokumentovala okamžiky vašeho života.

… fotografie od srdce k srdci ♥