+420 775 388 266

Informace ohledně vašeho fotografování:

Abychom docílili pěkných a nezapomenutelných výsledků, je potřeba naplánovat několik důležitostí…

ο

Představa

Jak si představujete, aby vaše fotografie vypadaly? Zamyslete se, co je váš prvotní námět k zachycení momentů na fotografii. Je to jen vzpomínka? Bude to stylizovaná fotografie? Nebo série fotek různých časových období? Chci hodně slunce, větru, deště? Chci tajemné vyjádření? Nebo třeba retro? Chci fotit v přírodě nebo v ateliéru? … Co chci?

ο

Výběr vhodného oblečení

Každý z nás má jistě oblečení ve kterém se cítí nejen dobře, ale i pohodlně a atraktivně. Které ho baví, nosí s chutí a rád doplňuje vtipnými doplňky. To je přesně to, co se fotografii líbí – vtip!! Kladu tedy velký důraz na přípravu oblečení do posledního detailu. Je to alfa omega celého úspěchu bezvadných fotek. Líbit se, cítit se dobře a vědět, že mi to sluší.

ο

Úprava vlasů a make-up

Není nutné se připravovat více, než na jedno z prvních rande. Doporučuji upraviti se podle svého stylu a vkusu. Make-up mírně výraznější a přirozený pro denní nošení. Nebo můžete přijít jen tak a o vaší vizáž se postaráme – spolupracuji se zkušenými vizážistky, které jsou přítomné po celou dobu focení. Na přání můžu zařídit i služby stylistky.

ο

Lokace

Fantaziím se meze nekladou. Máte své milované místo, kde byste se chtěli fotit? Kde to máte rádi a pojí vás k němu pouto? Nebo upřednostňujete focení v ateliéru? Nebaví vás ateliér, chtěli byste fotit venku anebo v soukromí domova? Je to jen na domluvě.

οοο

Jsem plně vybavena pro fotografování ve velmi rozmanitých světelných podmínkách. Vlastním přenosná světla a malý ateliér se zábleskovým zařízením a doplňky. Mám k dispozici také plně vybavený profesionální ateliér. Na přání realizuji také focení u vás doma.

V exteriéru fotím v jakémkoliv počasí. Totiž všechny další varianty počasí, než to ideální, dávají fotografiím neskutečné kouzlo a vaše vzpomínky tím umocňují. I přesto ale, je pro mě vaše pohodlí na prvním místě.

Díky náhledům pořízených fotografií během focení, získáváme možnost dosažení výsledků přesně podle vašich představ.

Fotografuji s plnoformátovou digitální zrcadlovku Nikon D810 a s objektivy typu N.

jak to vše probíhá:

Předem

 • domluvíme vše potřebné pro fotografování – vaše přání, vaše očekávání, vaší představu – domluvíme se na zadání a místě focení
 • probereme povahu a temperament fotografovaných a zvolíme způsob fotografování.
  • domluvíme lokace
  • co na sebe, s sebou – vhodné oblečení
  • jak s vizáží (úprava vlasů a make-up)
  • předpokládaná doba focení a cena
  • domluvíme dobu focení a načasování.
 • pro závaznou rezervaci termínu je potřeba složit zálohu 1/3 ceny.
 • obdržíte veškeré podrobnosti a informace ohledně vašeho focení

V den D

Je tady váš čas focení, vaše fotosešn.
 • přijdete do připraveného ateliéru nebo se sejdeme na předem domluveném místě.
 • ujasníme konkrétně: přání a požadavky, očekávaný výsledek, připravíme oblečení. Toto je i čas na make-up a úpravu vlasů. 
 • FOTOGRAFUJEME a kontrolujeme fotografie na počítači.
 • uděláme výběr, domluvíme rozměry tisků, povrch a materiál – formu produktů…
 • doplatíte zbytek ceny.

Poté…

 • Náhledy fotografií nedávám. S důvěrou jste se nechali fotografovat, důvěřujte mi i ve výběrech fotek a jejich zpracování. Do 2 týdnů ode dne fotografování obdržíte fotky v digitální finální podobě nahrané do zamčeného webového alba, kde nejdete také jejich další pěkné verze. Poté odsouhlasíme tisk a můžete se těšit na tištěné fotky.

οοο

Krásný obraz (ať na plátně, akrylu či hedvábném papíru v rámu) nebo fotokniha anebo kalendář je potěšující výsledek naší práce a mimořádně hezká vzpomínka. Pokud se rozhodnete potěšit vaši rodinu či někoho z okolí dárkem s motivem vašich fotografií, rádi vám připravím kterýkoliv z těchto produktů. Uděláte radost nejen babičkám, ale i sobě. 

Nad kvalitou tisku je osobně dohlíženo.


Děkuji, za váš zájem o mou práci. Moc si vážím toho, že zvažujete abych vám zdokumentovala okamžiky vašeho života.

… fotografie od srdce k srdci ♥